Apartament Norway

Szybka rezerwacja

Luksusowy apartament zainspirowany stylem norweskim, usytuowany w pobliżu najbardziej atrakcyjnych miejsc Krakowa w "Rezydencji Rycerskiej", nad brzegiem Wisły, przy Wawelu. 


Z okien apartamentu widać japoński ogród i restaurację  "Muzeum Sztuki i Techniki  Mangha"  oraz  bulwary wiślane - wspaniałe miejsce na spacer lub przejażdżkę rowerem. W sąsiedztwie (300 metrów) znajduje się Centrum Kongresowe ICE Krakow. Do Krakowskiego Rynku wystarczy 10 minut spacerem.  Tyle samo - aby dostać się do starej dzielnicy żydowskiej Kazimierz i Starego Miasta. Wizyta na Kazimierzu to obowiązkowy punkt w programie zwiedzania Krakowa. Przytulne kafejki i restauracje tej dzielnicy, galerie i antykwariaty, brukowane uliczki oraz zabytki kultury żydowskiej tworzą urokliwą atmosferę, której nie sposób się oprzeć.


Z apartamentu do portu lotniczego w Balicach jest 10 km, do dworca kolejowego 4 km.

 

Apartament charakteryzuje się jasnymi, przytulnymi wnętrzami z miękkimi tkaninami i ciepłym światłem świec. Posiada wygodnie urządzony salon, kompletnie wyposażony aneks kuchenny z lodówka, zmywarką i ekspresem do kawy oraz klimatyczną sypialnię i wygodną łazienkę. Możliwe są cztery miejsca sypialne. Do dyspozycji gości jest TV satelitarna, internet WiFi (30/30 MB). Apartament posiada balkon i miejsce w garażu podziemnym.


Istnieje możliwość zamówienia śniadania w formie stołu szwedzkiego w restauracji mieszczącej się przy apartamencie i posiadającej najpiękniejszy w Krakowie widok na Wawel i bulwary wiślane.  


  • Łazienka
  • kuchnia
  • minibarek
  • telewizor HD
  • Internet WiFi
  • garaż

Do apartamentu przypisane jest miejsce garażowe nr: 24